افت تولید و افزایش تقاضا موجب رشد نسبی قیمت طلا در سال 2016 خواهد شد - مهر پاتوق - دانلود آهنگ جدید | دانلود فیلم و سریال | رمان | رمان عاشقانه جدید

-

مرکز دانلود جدیدترین رمان عاشقانه ،دانلود رایگان, دانلود آهنگ جدید, دانلود فیلم ایرانی, جدیدترین بازی های کامپیوتر, دانلود نرم افزار موبایل, اس ام اس خنده دار, پیامک تبریک و تسلیت, دانلود مستقیم, دانلود فیلم های خارجی روز, عکس نوشته های عاشقانه, تازه ترین جملات طنز, جوک های جدید و خفن, دوستی ها, دانلود ترانه و موسیقی

امروز پنج شنبه , ۶ آبان , ۱۳۹۵ شما در مهر پاتوق هستید.

به سایت مهر پاتوق خوش آمدید تبلیغات
دوستان نظرات یادتون نره +- مطالب درخواستی خود را میتوانید از طریق قسمت نظرات یا از طریق تماس با ما به ما اطلاع دهــید.
ایمیل مدیر اصلی : moh.ah75em.com@gmail.com

تبلیغات

تبلیغات

موسسه مالی کردیت سوییس در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد: طلا در سال ۲۰۱۶ میلادی نسبت به سایر کالاها عملکرد قیمتی بهتری خواهد داشت که علت اصلی آن افت تولید و عرضه و افزایش نسبی تقاضا به خصوص از سوی کشورهای نوظهور خواهد بود.

افت تولید و افزایش تقاضا موجب رشد نسبی قیمت طلا در سال 2016 خواهد شد

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی کیتکونیوز، تحلیلگران موسسه کردیت سوییس پیش بینی کرده اند که میانگین قیمت هر اونس طلا در سال ۲۰۱۶ میلادی به بیش از ۱۱۵۰ دلار خواهد رسید.

بر اساس این گزارش موسسه کردیت سوییس اعلام کرد: قیمت جهانی طلا در ماه های آینده تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار خواهد داشت. فدرال رزروآمریکا احتمالا تا پایان امسال دو بار دیگر نرخ بهره را افزایش می دهد. رشد تقاضای فیزیکی به خصوص در بازارهای نوظهور و کاهش تولید و عرضه از سوی شرکتهای بزرگ معدنی جهان نیز می تواند بر قیمت جهانی طلا تاثیرگذار باشد.

این گزارش افزود: ادامه خرید طلا از سوی بانک های مرکزی جهان و رشد تقاضا در کشورهای نوظهور به خصوص چین و هند می تواند موجب تقویت نسبی قیمت طلا طی ماه های آینده شود.

موسسه کردیت سوییس تاکید کرد: پیش بینی ما این است که تولید جهانی طلا امسال ۴ درصد کاهش خواهد یافت و این رقم طی سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ میلادی نیز با افت ۱۱٫۵ درصدی روبرو خواهد شد.

از سال ۲۰۱۲ میلادی تاکنون پروژه های معدنی کمی در زمینه تولید طلا به بهره برداری رسیده است. افت متوالی قیمت طلا در سه سال گذشته موجب شده تا سرمایه گذاری در صنعت طلای جهان با کاهش محسوسی روبرو شود.

موسسه کردیت سوییس اعلام کرد: افت قیمت طلا به زیر ۱۱۰۰ دلار موجب شده تا بیش از ۴۶ درصد شرکتهای معدنی جهان برای ادامه تولید و عرضه این فلز زرد با چالش های مالی زیادی روبرو شوند.

گزارش سایت طلا حاکیست ،البته موسسه کردیت سوییس پیش بینی کرده است که قیمت هر اونس طلا در بلند مدت به بیش از ۱۲۰۰ دلار خواهد رسید. به اعتقاد تحلیلگران این موسسه مالی، تنش های سیاسی خاورمیانه در شرایط کنونی تاثیر مقطعی و کوتاه مدت بر قیمت طلا داشته است و با کاهش تنش ها قیمت طلا نیز احتمالا با افت مجددی روبرو خواهد شد.

دیدگاه مطلب افت تولید و افزایش تقاضا موجب رشد نسبی قیمت طلا در سال ۲۰۱۶ خواهد شد